STOP JA TEŻ MAM PRAWO

VALERIA MARCHYK.
Jestem z Ukrainy i teraz uczę się w Technikum Poligraficzno-Administracyjnym w Zespole Szkół Zawodowych Nr 6 im. Joachima Lelewela (Technik grafiki i poligrafii cyfrowej). Bardzo lubie rysować(+malować), tworzyć różne rzeczy własnymi rękoma np.: figurki, amulety, bransoletki itp. z gliny lub masy polimerowej.
Interesuję się tematyką fantasy: fascynują mnie przygody mitycznych stworzeń, oraz muzyka. Wraz z przyjaciółką z Rosji wymyślamy różne historie dla tych bohaterów i nie tylko. Ale to już inny temat 😉 Jeżeli jesteście zainteresowani tym, co tworzę, możecie zajrzeć na Instagram:
@_laerin_
NATALIA DOBROŃ
W każdej wolnej chwili, poświęcam czas na słuchaniu muzyki. Przy tym, tworzenie nowych prac, przychodzi z większą łatwością. Inspiruje i poszerza wyobraźnię. Kiedy przychodzi weekend, lubię spotkać się z przyjaciółmi czy też włączyć swój ulubiony serial. Natomiast jeśli chodzi o tematykę mojej pracy, lubię poznawać i zagłębiać się w poważniejsze tematy i problemy, dotyczące ludzi na świecie czy też samego świata.
JAKUB JANKOWIAK
Jestem Jakub, mam 17 lat i uczę się w zawodzie grafika. Do projektów digitalowych najczęściej używam programów Adobe. Lubię tworzyć wszelkiego rodzaju prace plastyczne, a przede wszystkim malować gwaszem lub pastelami suchymi.
kontakt

Kontakt

Organizator

Stoiska

Media

Wykłady dla szkół
i obwoźna czytelnia

Darmowe Komiksy

Gromadzenie i wymiana komiksów

Przemysław Dybała
tel. 61-829-38-48

Wolontariusze